Māsa Nakts - Prāta Vētra - Četri Krasti (Cassette, Album)


2005
Label: Brainstorm Records - BRMC 215 • Format: Cassette Album • Country: Latvia • Genre: Rock, Pop •
Māsa Nakts - Prāta Vētra - Četri Krasti (Cassette, Album)

Check out Četri krasti by Prāta Vētra on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on

Četri krasti (Prāta Vētra/Renārs Kaupers) lai iesper zibens, gaudo suns mēs šonakt piedzimsim no jauna tad četros krastos degsies guns un lidos dzirksteles no kalna šampaniet's līst ikreiz gadu mijā domīgas zvaigznes slīkst manā akvārijā viss it kā bijis un viss vēl ir priekšā gaisma tik spoža atver acis un droši nāc iekšā lai iesper zibens, gaudo suns mēs šonakt.

Listen to Četri krasti on Spotify. Prāta Vētra · Album · · 10 songs.

Prāta Vētra - Četri Krasti (Koncerts Mežaparkā), DVD, Digital Video Disc грампластинка, магазин виниловых пластинок в Риге, проигрыватель музыкальных грампластинок, музыкальные пластинки, купить Рига.

"Četri krasti" ir latviešu grupas "Prāta Vētra" gadā izdotais septītais studijas albums latviešu valodā. Albumā ir iekļautas 10 dziesmas, no kurām 2 ir angļu valodā. Šis ir pirmais albums, ko "Prāta Vētra" ierakstījusi pēc grupas ģitārista Mumiņa nāves, viņa vietā basģitāras partijas ir iespēlējis Ingars Viļums, kurš vēlāk arī uzstājies kopā ar grupu.


Holysangreciqleta - Holysangreciqleta (Cassette, Album) Strobe (12) - Liebe (Remixes) (File, MP3) Mitt Hjerte Forblir Her I Norge - Various - LirekasCDn 9: Bak Blendingsgardinen (CD)

1 thoughts on “Māsa Nakts - Prāta Vētra - Četri Krasti (Cassette, Album)

    • Author gravatar

      View credits, reviews, tracks and shop for the DVD release of "Četri Krasti (Koncerts Mežaparkā)" on Discogs. Everything Releases Artists Labels Advanced Search Prāta Vētra – Četri Krasti (Koncerts Mežaparkā) Label: Māsa Nakts: Ad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING